„Wtajemniczenie” – spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w FOODHALL Poznań

Przeszedłem kilka nowych granic. Geograficznie, duchowo, fizycznie. Dowiedziałem się o sobie i o świecie rzeczy których nie ujmie żaden scenariusz telewizyjny bo są to rzeczy które muszą się zdarzyć, a których po prostu nie można wymyślić i wyreżyserować. Drżałem z zimna na rosyjskiej Syberii, przemierzałem zasnute rdzawym pyłem mongolskie stepy, nieprzyzwoicie zieloną amazońską dżunglę i surowe góry Kazachstanu aby znaleźć odpowiedzi na moje pytania, a kiedy w końcu je poznawałem, okazywało się że moje pytania były zupełnie inne od tych jakie zadać powinienem.” (Przemysław Kossakowski)

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja” oraz „Wtajemniczenie” (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Pokłosiem jego podróży stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Przemek Kossakowski – człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

Przemek Kossakowski w FoodHall Poznań!
W piątek 10.08.2018 o godzinie 19.00 zapraszamy Was do dawnego budynku dworca PKP na WTAJEMNICZENIE. O życiu, podróżach i poszukiwaniu siebie.
Bilety do nabycia na biletomat.pl
Cena biletu 20 zł

Organizatorami spotkania są:

FoodHall Poznań

Stowarzyszenie Na Szage