Prezentacje podróżnicze w Galerii Malta – Arkady Fiedler

Rozpoczynamy nowy cykl prezentacji podróżniczych w Galerii Malta.
Już w sobotę, 22 września 2018, o godz. 19:00 z Arkadem Fiedlerem pojedziemy Fiatem 126p, czyli popularnym Maluchem do Azji.
Zapraszamy do Galerii Malta w Poznaniu – II piętro (obok Pizza Hut).
wstęp wolny!

Arkady Paweł Fiedler, wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. Pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf. Pomysłodawca i organizator projektu filmowo-podróżniczego – PoDrodze. 2009 r. – Maluchem wzdłuż granic Polski, 2014 r. – Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), 2016 r. – Maluchem przez Azję. Organizator wypraw samochodowych do Namibii, Botswany i Zambii. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Pierwszy człowiek na świecie, który przemierzył kontynent afrykański samochodem elektrycznym.

Maluchem przez Azję

Historię pełnej przygód podróży Malucha przez Azję wraz z pokazem barwnych zdjęć zaprezentuje Arkady Paweł Fiedler. W czerwcu 2016 roku, polski mały fiat wyruszył z podpoznańskiego Puszczykowa do Władywostoku. Samochód i jego kierowca pokonali ponad 22000 km, odwiedzając 12 krajów zmagając się między innymi z wysokimi górami w Kirgistanie i Tadżykistanie, pokonali Trakt Pamirski oraz rozlegle stepy Kazachstanu i Mongolii po drodze spotykając barwnych i ciekawych ludzi dla których Maluch stał się wielką sensację. Podróż Maluchem przez Azję jest częścią autorskiego projektu podróżniczo-filmowego PoDrodze.